Anti Terror Academy

…My jsme mládež Bolíta, nejsme žádný jelita. Vůli máme zvířecí, v životě jsme nad věcí…

Tak takhle začínal  „pochodový song“, který si náctiletí zpívali při přesunech mezi stanovišti. Byl to skvělý prodloužený víkend na Krůtí hoře, ve Stodu u Plzně, kde se Mirek Pasterčík spolu se svými super chlapy věnoval Bolíťákům a jejich kamarádům, které si přivezli s sebou. V areálu Anti Terror Academy si velké děti z Bolíta párkrát téměř sáhly na fyzické nebo psychické dno, ale všechno daly s obrovskou vůlí a respektem k velitelům. Přivezly si bohaté zážitky. Prošly fyzickými testy, střelbou, slaňováním, spaly samy v lese, jely na raftu, kutálely a nosily 300 kg pneumatiku, probíhaly bludiště…., vše probíhalo jako výcvik „o přežití“. Všichni zaslouženě získaly certifikáty „válečníků“.

Co je ATAC?

ANTI TERROR ACADEMY je v oblasti výcviku v České republice zcela ojedinělou společností, která se od roku 2002 zabývá výcvikem zahraničních jednotek. 14 let zkušeností z výcviku speciálních jednotek, policie, armády a týmů osobní ochrany v krizových destinacích řadí ATAC na přední příčku žebříčku firem v této oblasti.

Anti Terror Academy – Výcvik bez kompromisů, návrat k tvrdému výcviku s využitím moderních postupů a technologií to je ATAC. Zabýváme se profesionálním výcvikem ve všech oblastech bezpečnosti.

Instruktoři jsou z řad speciálních jednotek a zvláštních útvarů policie a Armády ČR, kteří mají dlouholeté zkušenosti ve své specializaci v ČR a zejména v zahraničí.

http://www.antiterroracademy.com/

Děkujeme všem účastníkům našeho kurzu, Mírovi a jeho partě tvrdých hochů, Míně a Rosťovi do kuchyně. A samozřejmě Jarmile Štukové, u které to všechno začalo.