Bulharsko 2011

Letošní termín pro řádění u moře vyšel na 5. – 12.6.2011. Všechno bylo včas zařízené, ale první trable nastaly už na letišti v Praze. Nejprve nefungovaly počítače na přepážkách check-in, pak mělo letadlo hodinu zpoždění. Když už jsme konečně přistáli na letišti v Burgasu, transferový autobus, který nás vezl do hotelu zůstal stát na prvním kruhovém objezdu a dál se mu nechtělo. Nakonec vše dobře dopadlo a po půlnoci bulharského času jsme byli v hotelu Belvedere, který jako ostatně vždy neměl chybu.

Bylo nádherné počasí a teplé moře, a tak jsme si to užívali. Byli jsme na výletě lodí na skalnatém výběžku s pláží, kde jsme nasbírali spoustu mušlí. Po obědě jsme se vykoupali, ale potom nás kapitáni lodí začali honit zpátky do lodí. Zvedly se totiž vlny, zpáteční cesta byla dobrodružná, ale zkušení lodivodi nás dovezli zpátky do přístavu. Jeden večer jsme dováděli ve skákacím hradu se skluzavkou. Všichni jsme z něj lezli zpocení, s velmi rychlým tepem. Pak jsme plánovali aquapark, ale nedošlo na něj, byla porucha na středních tobogánech. Zvládli jsme i diskotéku na parketu u bazénu. Jednou byla na pláži bouřka, schovali jsme se v baru a dali jsme si koktejl a palačinku. Byla výborná!! Pak jsme zase letěli hrát fotbal. Večery jsme trávili na nákupech, při tanci nebo na hřišti, kde proběhl tradiční zápas ve vybíjené.

Bylo to moc fajn, nikomu se nic nestalo kromě vedoucích Honzy a Marty, kteří přišli k úrazu na pláži a v moři. Ale místní pan doktor je ošetřil a druhý den byli skoro zdraví. Užili jsme si to všichni. Chyběl nám tam doktor Bolíto a Martinka, kteří nemohli jet. Náš obrovský dík patří CK Alexandria, lyžařské škole TIMSKI i ostatním sponzorům, kteří nám pomohli odcestovat k moři. Těšíme se za rok nashledanou, snad to vyjde =o)

Za děti : Lída, Adéla, Sára, Kačka, Míša, Janička, Klárka, Kája, oba Michalové, Adam, Cibulka, Honza, Ozi,Tonda a Šimon
Za dospěláky a polodospěláky : Marta, Lenka, Věra, Honza, Vašek, Rosťa a Petr