Bulharsko 2014 – ve znamení deště

Termín letošního výjezdu do bulharského Primorska byl stanoven na 1. – 8.6.2014. Moc jsme se všichni těšili, odlétali jsme v den svátku všech dětí a měli jsme před sebou také oslavu 10. a 11. narozenin ve stejný den. Narozeniny jsme oslavili parádně, byl krásný dort se svíčkami a jmény oslavenců Danušky a Milana. To byla jedna z povedených akcí. Děkujeme hotelové kuchyni za skvělou přípravu.

Bulharsko se na nás ale letos asi netěšilo. Většinu týdne pršelo, foukal studený vítr, teplota byla i 17°C. Tak jsme se vrhli na umění, malovali jsme svoje bolíťácká trička, odhalovali malby významných osobností na kamenech pod přímořskou cestou. Došlo i na soutěže v pláštěnkách, ale nakonec i na oblíbenou vybíjenou na hřišti, když přestalo pršet. Ne že bychom se nevykoupali, v moři jsme byli několikrát, dokonce po jedné večerní procházce i ve spodním prádle. Zahráli jsme si oblíbené medúzy a přetahovanou, při které Rosťa použil lest, dobrovolně prohráli, ale vykoupali soupeře….Všichni byli moc fajn. Ostatně, podívejte se na fotky i vy, děti i dospěláci již mají svá DVD u sebe.

Bylo to všechno moc fajn a těšíme se, že pojedeme znovu. 

Děkujeme všem, kdo nám to umožnili. Především CK Alexandria s perfektním servisem a Životu dětem o.p.s., bez kterých by pobyt nešlo uskutečnit.