Bulharsko 2015

V letošním roce jsme si užívali pobyt v bulharském Primorsku od 31.5. do 7.6.2015. Na rozdíl od loňského pobytu jsme měli krásné počasí, pršelo jednou v noci a potom asi dvě minuty jeden den, když jsme byli na hřišti. CK Alexandria nás tentokrát ubytovala ve svém téměř novém hotelu Jeravi. Všechno fungovalo na jedničku, all inclusive servis, jídlo, nápoje, koktejly. Zvlášť oblíbený byl „Šrek“, my dospělí jsme nechápali, jak se to dá vypít =o). Bylo to odporně zelené a o chuti se mluvit nedá.

Strávili jsme týden hraním her, malováním triček a tašek, výletem lodí do jedné ze zátok, kde jsme zkoušeli své štěstí na kajacích a prknech. Lovili jsme škeble, které nám pak kuchař na lodi spolu s makrelou a čevabčiči připravil k obědu. Na hřišti se odehrávaly adrenalinové boje ve vybíjené a fotbálku, jehož hlavními osobnostmi v brankách byli Rosťa a Honza. Zúčastnili jsme se i několika soutěží, pořádaných animátory. Všichni v čele s Petrou šli do filmového kvízu, Lenka s Honzou s většinou dětí plavali s nafukovací kosatkou Máňou. A na co nesmíme zapomenout byli nezapomenutelné zážitky od moře. Foukal vítr, a tak se od středy pomalu zvedaly vlny a dokud to šlo, tak jsme v nich řádili. Pod nohama jsme sbírali kraby, ojediněle připlavala medúza. Na večerní procházce jsme jeden den viděli asi dvacet delfínů.

Nákupy v městečku patřily k oblíbeným činnostem, někdo kupoval dárky, někdo něco pro sebe. Holky si užívaly i nošením šatiček, botiček i jiných doplňků, které neúnavně tahali ze svých kufrů.
Vrátili jsme se zdraví, bez úrazu a všichni. Děkujeme všem, kdo nám pomohli uspořádat a absolvovat tento pobyt, především CK Alexandria a o.p.s. Život dětem, bez kterých by to nešlo.

Dík patří všem dospělým a také dětem, bez kterých by se nikam nejelo =o)

Tak ahoj v Bulharsku, snad zase v roce 2016…….