COVID rok v Bolítu

Uplynulý rok byl těžký pro každého z nás i z vás. Nemohli jsme se setkávat na našich obvyklých akcích a nám všem to moc chybělo. Ale nezaháleli jsme a snažili jsme se pomáhat alespoň tak, jak to šlo.

Koloběžky

V červnu 2020 byli na náročných rekonstrukčních operacích dva z našich borců Pepa Z. a Pepa Š. Protože byli oba velmi stateční a pak už neposední, dostali od nás jako dárek koloběžky. Každý si vybral podle svého a obě udělaly velkou radost. (5 347,- Kč)

Pomoc maminkám

Pomáhali jsme i maminkám, které neměly finanční prostředky na pobyt v nemocnici s dětmi nad 6 let nebo jejich zdravotní pojišťovna neproplácela PCR test na COVID pro doprovod dítěte. (3 611,- Kč)

Atoderm k promazávání

Pravidelně nakupujeme Atoderm – tělové mléko, které se používá na promazávání zhojených ploch. Vyzvedávají si ho maminky při kontrolách na klinice nebo se používá na dětském oddělení. (3 810,- Kč)

Poskytujeme úhradu prostředků na promazávání i formou proplácení z účelového daru Nadace ČEZ pro Zdeňka L. (2 116,- Kč)

Doplnění TV techniky na dětské oddělení

K televizím na dětském oddělení jsme zakoupili setoboxy a ovladače, protože pohádky jsou při hospitalizaci nedílnou součástí dne. (4 725,- Kč)

Pomoc rodině Natálky K.

Po požáru domu nezůstalo téměř nic, a tak jsme Natálce a její rodině koupili rozkládací postel. Natálka je statečná holka a se vším se určitě popere. (16 498,-Kč)