Dudlík fest 2017 pro Bolíto!

V centru Prahy dne 27. 10. proběhne multižánrový benefiční festival Dudlík fest. Myšlenkou festivalu je pomáhat dětem s pohnutými osudy v situacích, kde systémové prostředky nestačí. Výtěžek z letošního ročníku poputuje na konto občanského sdružení Bolíto.

Multižánrový festival zahrnuje hudbu, divadlo, přednášky a workshopy. V klubu Chapeau Rouge vystoupí hudební formace Květy, Tygroo či třeba objev rapové scény Stříbrný Rafael. Scénické čtení Kvílení, divadelní soubor Improti nebo exhibice Slam poetry se představí ve Studentském klubu Celetná. Workshopy s tématikou umění, zdraví a dobrovolnictví naplní Skautský Institut na Staroměstském náměstí. Na místě budou i modelové situace popáleninových úrazů, které si příchozí budou moci zkoušet ošetřit.

Přednáškový blok pokryje medicínské a psychologické aspekty péče o popáleného pacienta. V jeho rámci se uskuteční beseda s pacientem po elektrotraumatu a následovat bude dokument Nezlomené (Šilhová, Štuková, Klicperová, Kutilová). Vše proběhne v prostorách Filozofické fakulty UK na Celetné 20.

Předprodej zahájen v síti Goout.cz https://goout.net/cs/festivaly/dudlik-fest-2017/udrhc/.

Facebooková událost Tisková zpráva Dudlík fest 2017