Znovu do Bulharska

Termín odletu byl stanoven na 10.6.2018. Všechno klaplo, a tak jsme asi s hodinovým zpožděním odlétali v neděli do Burgasu a odtud cestovali autobusem cca 40 minut do hotelu Belvedere v Primorsku.

Celý týden jsme měli krásné počasí, svítilo sluníčko a hlavně bylo teplé moře. A tak každý den probíhala koupačka, první tři dny i ve vlnách. Hráli jsme spoustu her, barvili jsme trička, navlékali korálky. Na nic jiného už nezbyl čas. Při přetahované každému týmu pomáhal jeden dospělák a skončilo to přetržením lana. Oblíbené byly večerní nákupy a diskotéky pro malé. Velmi neoblíbené bylo Honzovo každodenní bodování pořádku. V pátek večer proběhla party na pláži a rozloučení s těmi nejstaršími. Bolíto pro ně pořádá jiné akce, zaměřené na teambuilding pro náctileté s náročnějším programem. 17.6.2018 jsme opět s hodinovým zpožděním přistáli na letišti v Praze.

Servis CK Alexandria i hotelu Belvedere fungoval skvěle, děkujeme panu majiteli CK, jeho pravé ruce Nině a vedoucím recepce a stravování v hotelu. Moc jsme si to užili.