Zima v Harrachově

V březnu, víkend před velikonocemi jsme se podruhé vydali do Harrachova, do hotelu Rýžoviště. Náplní víkendu bylo samozřejmě lyžování. A bez koho by lyžování nešlo? Přece bez instruktorů. Byli to naši staří známí Karel a spol., instruktoři z lyžařské školy TIMSKI s Hankou Jurčkovou.

Vzhledem k tomu, že už jsme všichni byli zkušenými „harcovníky“, nebylo nic nesnadného rozdělení k jednotlivým instruktorům. Celou sobotu a neděli dopoledne jsme strávili na lyžích, snowboardech a monoski. Krásně svítilo sluníčko, ale foukal vítr, a tak odpoledne už byla zima. Návrh na procházku po lyžování byl nakonec odvolán, protože jsme byli zmrzlí už ze sjezdovky.

V sobotu po ježdění za námi přišli instruktoři s Hankou, dostali jsme nějaké odměny za lyžování, zahráli jsme si nějaké hry a po večeři už nám chyběla jen postel.

V neděli se dopoledne lyžovalo a po zdlouhavém nastartování autobusu, který odmítal roztočit motor ( v noci bylo mínus 15 stupňů ) jsme se odpoledne vraceli do Prahy.

Děkujeme Hance za zprostředkování krásného víkendu, za výuku na lyžích a za sponzorování permanentek. Děkujeme půjčovně „David sport“ za půjčení lyží, bot, snowboardů a všeho, co nám chybělo. Děkujeme sporthotelu Rýžoviště za milé přijetí, ochotu, ubytování a stravování. Děkujeme autodopravě pana Štěpánka za skvělý servis od řidiče. Děkujeme všem, co s námi byli. Snad jsme na nikoho nezapomněli L.